Міжнародна виставка SICAM 2019

[vc_row][vc_column el_class=»head-title-min»][vc_raw_html]JTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjJodHRwJTNBJTJGJTJGcG9seXNlcnYuY29tLnVhJTJGbm92b3N0aSUyRiUyMiUyMGNsYXNzJTNEJTIyYmFjayUyMGZhZGVpbiUyMiUyMHN0eWxlJTNEJTIyY29sb3IlM0ElMjByZ2IlMjgxNTElMkMlMjAxNTElMkMlMjAxNTElMjklM0IlMjIlM0UlM0NzcGFuJTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUzQ2RpdiUyMGNsYXNzJTNEJTIydHh0JTIyJTNFJUQwJUIyJUQxJTgxJUQwJUI1JTIwJUQwJUJEJUQwJUJFJUQwJUIyJUQwJUJFJUQxJTgxJUQxJTgyJUQwJUI4JTNDJTJGZGl2JTNFJTNDJTJGYSUzRQ==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Міжнародна виставка SICAM 2019

Одна з важливих заходів для експертів ринку!

[/vc_column_text][vc_row_inner el_class=»fadein»][vc_column_inner]

В основі успіху і досягнення встановлених цілей нашої компанії лежить постійний розвиток і навчання менеджерів, вивчення трендів і новинок в світі фурнітури і аксесуарів. 

Якраз з цією метою команда Полимерсервис вирушила до Італії на міжнародну виставку SICAM 2019 — це одна з важливих заходів для експертів ринку дверей, фурнітури та аксесуарів.

Наша команда вже встигла відвідати стенди своїх партнерів — AGB, OTLAV, Koblenz, Fimet, Celegon, Cortellezzi, які поділилися з нами своїми спостереженнями за останніми розробками в світі дверної фурнітури. SICAM 2019 — це прекрасна можливість розглянути кожну позицію в деталях, дізнатися її конструктив і гідності — все, щоб донести якомога більше інформації до потенційного клієнта. На експозиціях наші співробітники встигли багато чого побачити, популярні в Європі, дверні петлі, інноваційні моделі замків, доводчики для дверей, компланарні системи, і багато інших цікавих новинок.

Виставка SICAM 2019 подарувала всім цікаве спілкування на представлених стендах, незабутні емоції, нових друзів і партнерів зацікавленими в пропонованої продукції.

В цілому від виставки залишилися дуже приємні враження. А деякі новинки скоро з’являться в нашому асортименті.
Слідкуйте за нашими новинами!
 

[/vc_row_inner][vc_column_text]Більше фото шукайте на наших сторінках в Інстаграм і Фейсбук.

До зустрічі![/vc_column_text][vc_row_inner el_class=»fadein»][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]