ПРО КОМПАНІЮ

ГРУПА КОМПАНІЙ ПОЛІМЕРСЕРВІС — це компанія з історією більш ніж у чверть століття. Ми починали свій шлях з пошуків високої якості та сміливих експериментів, вдалих бізнес-рішень та ретельно відібраного асортименту. Через стільки часу ми з гордістю можемо сказати, що створили портфель сильних брендів і не залишили поза увагою жодної технології, яка стала трендом на десятиліття.

На сьогодні, «Полімерсервіс» є найбільшим постачальником дверної фурнітури в Україні та лідером ринку у цьому сегменті.


НАША МІСІЯ – нести європейську якість та інноваційні технології українському споживачеві у сфері дверної фурнітури.

НАША ГОЛОВНА СИЛА — це наша команда, де КОЖЕН готовий докласти максимум зусиль для найкращого результату.


Ми працюємо з продукцією всіх цінових сегментів для вхідних та міжкімнатних дверей, більш ніж з 60 постачальниками з Європи та Азії, спеціалізуючись на дверній фурнітурі з Італії, Чехії, Португалії.

Нашою метою завжди був пошук кращих європейських фабрик дверної фурнітури, ідеологія яких відповідала б нашій системі цінностей: прагнення інновацій, висока якість, вишуканий дизайн та увага до деталей, щоб потім ці цінності надати українському споживачеві.

Наша тривала і наполеглива робота привела до впізнання в Україні таких італійських та європейських торгових марок як Colombo Design, Fimet, M&T, Tupai (дверні ручки), Securemme, Mottura (замки для вхідних дверей та аксесуари), AGB (замки для міжкімнатних дверей та приховані петлі), Koblenz (приховані петлі та системи для розсувних дверей), Comaglio (автоматичні дверні пороги), Villes 2000 (системи для розсувних дверей), Celegon (ротаційні системи для дверей), Buonelle (циліндри для вхідних дверей, дверні ручки) та інші. 

Нам довіряють європейські партнери зі світовим ім’ям ексклюзивні права презентувати свою продукцію в Україні: Colombo Design, M&T, Tupai, Securemme, Koblenz, Comaglio, Cortelezzi, IBFM, Urfic, Verum, Fimet

Якщо ти лідер ринку — ти повинен пропонувати найкращі варіанти співвідношення ціни та якості. Тому на сьогодні,  ми маємо в портфелі продукцію власних торгових марок:  RDA, Comit, Bruno, Lock – якісна дверна фурнітура з найкращими рекомендаціями від українського споживача.


Щорічно ми беремо участь у багатьох спеціалізованих виставках в Україні та відвідуємо всі спеціалізовані виставки у світі. Наші співробітники щодня працюють над просуванням брендів та торгових марок компанії, проводячи презентації та ділячись своїми знаннями з представниками наших партнерів, наочно демонструючи конкурентні переваги, технічні характеристики та вигоди.

СУЧАСНІ СКЛАДСКІ КОМПЛЕКСИ З автоматизованими процесами, спільне планування та власна логістика гарантують нашим клієнтам доставку в строк. А клієнтоорієнтованість, як прагнення перевершити очікування клієнта, стала нашою корпоративною культурою.


Ми раді, що одного разу зустрівшись на шляху вдосконалення продукту, ми створили нові можливості, використовуючи в щоденній роботі високі світові стандарти, інноваційні рішення, а також найкращий світовий досвід інтеграції фурнітури кращих європейських брендів у кожен дiм.

 МИ ЙДЕМО ОДНІЄЮ ДОРОГОЮ ТА ЗМІНЮЄМОСЬ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ!