Колекція Mood від Colombo Design

Полімерсервіс – ексклюзивний постачальник Colombo Design в Україні.

Колекція Mood від Colombo Design – так виглядає настрій.

Що таке ручка? Це функціональний елемент дверної конструкції, який є частиною дизайну всього приміщення. Дверна ручка дарує комфорт і здатна впливати на настрій, якщо мова йде про моделі колекції Mood від Colombo Design.
Ідея Mood полягає у залученні нестандартної колірної гами, де кожен колір відбиває певний настрій та надихає на створення інтер’єрів у абсолютно новій інтерпретації. Mood – це 12 основних кольорів колекції для передачі емоції навколишнього середовища в дизайн інтер’єру.
Створюючи колекції дверних ручок Colombo Design використовують матеріали високої якості з нанесенням захисного покриття, що гарантує кожній моделі збереження первозданного зовнішнього вигляду понад 10 років.
Виробничі процеси відповідають усім встановленим нормам та сертифіковані UNI EN ISO 14001.

Colombo Design Mood – історія розвитку компанії у кожній моделі.

Палітра з 12 кольорів у яких створена колекція, символізує 12 ключових етапів розвитку Colombo Design у 30-річній історії компанії. Всі визначні події, починаючи з моменту заснування Colombo і до сьогодні, втілені в образах Mood.

Ручки «One» та «OneQ» розроблені дизайнерами Colombo, представлені на круглій «One» та квадратній «OneQ» розеті. Кожну ручку можна доповнити накладкою під ключ або поворотний механізм

Легкість форм, прямі лінії, широка гама кольорів відкривають можливість вийти за межі фантазії при проєктуванні дизайну. 

Colombo Design – відкриті для найсміливіших ідей. Ручки представлені в наступних кольорах, яскраве тому підтвердження:

 • Білий;
 • Чорний;
 • Бронза;
 • Срібло;
 • Титан;
 • Блакитний океан;
 • Жовтий лимон;
 • Зелений лайм;
 • Червона полуниця;
 • Помаранчевий захід сонця;
 • Бордовий винний;
 • Синій.

Білий колір символ заснування компанії, початок з чистого листа. Після бронза – Carlo Bartoli та дверна ручка Tacta, що стала іконою італійського стилю. Чорний колір символізує вихід Colombo Design на світовий рівень. Срібло – данина пошани вічної класики та відтворення модних тенденцій минулого.

Блакитний океан – це поріг тисячоліть, початок 00-х, десять років удосконалення та руху вперед. Червона полуниця символізує екологічність та якість продукції, підтверджені сертифікатом UNI EN ISO 9001 і 14001. Розширення бренду, вихід на новий рівень партнерства, збільшення дистриб’юторської мережі до 80 країн світу, уособлені в помаранчевому кольорі. Жовтий лимон – розвиток технологій, використання PDV. Бордовий – символізує вільний стиль та політ творчої фантазії.

Титан уособлює об’єднання дизайнерської ідеї та інноваційної технології виробництва як гарантію створення ідеальної за всіма показниками продукції Colombo Design. Зелений лайм – турбота про навколишнє середовище, щоб залишити по собі здоровий світ, для майбутніх поколінь. Синій – рух назустріч успіху.


Наповніть дизайн яскравими фарбами, створивши чудову атмосферу із ручками колекції Mood.

Дверні ручки від Colombo Design модельного ряду Mood – це оптимальне, а головне готове рішення для дизайнерів, архітекторів та партнерів щодо збільшення кількості варіантів створення інтер’єрів.  Привертайте увагу споживачів дозволяючи втілити в дизайні будь-які їх побажання.

Ручки виготовлені з високоякісного матеріалу Cromall, стійкі до корозії, інтенсивних навантажень, зношування.

Полімерсервіс, ексклюзивний постачальник продукції бренду Colombo Design в Україні, ми гарантуємо 100% італійську якість та європейський сервіс. Приєднуйтесь до співпраці з надійним партнером в обличчі Полімерсервіс.

Colombo Mood – колекція, що відкрита для будь-яких дизайнерських ідей.