Online-семінар Модульні циліндри Securemme

Ми поновлюємо проведення онлайн-семінарів і вже цієї п’ятниці, 13 травня, о 14:00, відбудеться Online-семінар на тему “Модульні циліндри Securemme” та майстер-клас по збірці/розбірці циліндрів.

Полімерсервіс – надійна опора для кожного партнера. Ми не зупиняємось, бо розуміємо наскільки цінна наша підтримка для країни та тих, хто працює з нами. Більш того, завжди йдемо вперед, адже розвиток – це шлях до успіху, долучайтесь.

На вас чекатиме: повна технічна інформація від провідного фахівця “Полімерсервіс”, а також детальний майстер-клас по збірці/розбірці циліндрів Securemme.

Також, надамо всім учасникам ТОР пропозицію: демо-набір для збірки одного циліндра будь-якої версії за спеціальною ціною, а також можливість придбати чемодан для збірки циліндрів.

Умови отримання ТОР пропозиції:

  1. Взяти участь в онлайн-семінарі;
  2. Відмітив пост про семінар у себе в сторіс;
  3. Завантажити відеоінструкцію по збірці/розбірці циліндрів .

Посилання на семінар 

Ідентифікатор конференції: 853 5362 5292
Код доступу: KTH8e7

Додаткова інформація:

  • Формат – для авторизованих учасників;
  • Місце – онлайн платформа Zoom;
  • День – п’ятниця;
  • Час – початок о 14:00;

Рухаємось вперед та розвиваємось, разом ми обов’язково все здолаємо.

Ми й далі продовжуємо консультувати, приймати замовлення, пакувати їх, здійснювати відправлення, привозити товар та доставляти його.

Працюючи для українців в Україні!

Для кого: Виробники дверей, торгові представники, технічні фахівці, менеджери з продажу дверної фурнітури – підвищуйте рівень професійних знань, перейнявши досвід провідних фахівців в галузі дверної фурнітури.