Запрошення на KIFF 2022

Запрошуємо Вас відвідати міжнародну меблеву виставку KIFF, яка відбудеться 2-5 березня 2022 року. 

Щорічна виставка вже за 9 днів, і прямо зараз вся команда «Полімерсервіс» готується, щоб витримати традиції та здивувати Вас чимось новим на виставці «KIFF 2022»!

На стенді  № 1С114  «Полімерсервіс» Вас чекає:

Демонстрація:

1. Дверних ручок, що отримали престижні світові нагороди в галузі дизайну, такі як Red DotDesignAward та ADI Design Index. 
2. Високотехнологічних дверних замків.
3. Новинок та флагманських моделей від найбільших світових виробників Colombo Design; AGB; M&T; Pamar; Tupai; Fimet; Cortellezzi Primo; Comaglio: магнітні стопори, приховані дверні пороги, дизайнерські дверні ручки. 

Консультація досвідчених фахівців компанії з питань встановлення, експлуатації фурнітури та умов співпраці, матимете нагоду ознайомитись з діючими спеціальними пропозиціями. Консультанти допоможуть підібрати оптимальні моделі фурнітури для ваших клієнтів та задач. 

Презентація моделей з нашого асортименту, покажемо їх в роботі. Усі бажаючі зможуть замовити зразки, щоб особисто оцінити якість та надійність представленої нами продукції.

Розіграш цінних подарунків від компанії!

KIFF 2022 – це гарна нагода започаткувати нові партнерські відносини, відкривши для себе безмежні можливості та перспективи розвитку.

Ми чекаємо навіть на тих, хто не зможе прийти особисто!
З виставки будемо вести репортажі в Інстаграм та Фейсбук
Підписуйтесь заздалегідь, щоб не пропустити подію року та бути в курсі найактуальніших новин галузі дверної фурнітури.